Wyszukiwanie
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Terapia TECAR

  Terapia Tecar, zwana również "transferem elektrycznym pojemnościowym i rezystywnym", działa poprzez generowanie fizjologicznego aktywowania wewnętrznych tkanek organizmu poprzez trzy reakcje: mikrokrążenie, rozszerzenie naczyń krwionośnych i wzrost temperatury.

  Terapia Tecar to forma połączonej diatermii kontaktowej i elektroterapii. Jest to praktyka medyczna, która stosuje energię elektromagnetyczną w tkankach biologicznych. Stosowana częstotliwość elektromagnetyczna pochodzi ze spektrum fal radiowych. W przeciwieństwie do elektroterapii, nie powoduje skurczu mięśni. Spektrum długości fal terapeutycznych wynosi od 300 kHz do 1,2 MHz.

  Działa to w obszarze poddanym terapii poprzez:

  • Zwiększenie procesów metabolicznych w komórkach
  • Stymulację wrodzonej energii w tkankach biologicznych
  • Aktywację naturalnych procesów naprawczych i przeciwzapalnych organizmu
  • Aktywację naturalnych procesów gojenia organizmu
  • Poprawę przepływu krwi
  • Łagodzenie bólu poprzez uwalnianie endorfin.
  Zobacz jako Tabela Lista
  Sortuj po
  Obrazek Diacare 5000 - Terapia TECAR

  Diacare 5000 - Terapia TECAR

  Flagowy model produkowany przez firmę Globus we Włoszech do terapii TECAR. Sprzęt medyczny do transferu energii pojemnościowej i rezystancyjnej, który pomaga w leczeniu, wykorzystując wewnętrzną energię ciała.
  39.000,00 RON
  Obrazek Terapia TECAR - TECNOSIX TCR150

  Terapia TECAR - TECNOSIX TCR150

  TECNOSIX TCR150 omogoča neinvazivno kapacitivno in rezistivno diatermično zdravljenje, ki je sposobno generirati, z največjo učinkovitostjo in brez bolečin, endogeno hiperemijo in spodbujati cirkulacijo krvi v vseh različnih celičnih plasteh do limfnega drenaža.
  Przez telefon
  Obrazek Terapia TECAR - TB-RF08C T&B Beauty

  Terapia TECAR - TB-RF08C T&B Beauty

  Wykorzystanie technologii TECAR ma ogromne znaczenie w terapiach rehabilitacyjnych, ponieważ zmniejsza ból, stymuluje odpływ żylny w układzie limfatycznym i znacząco zmniejsza.
  19.250,00 RON
  Obrazek Terapia TECAR - TB-RF06D T&B Beauty

  Terapia TECAR - TB-RF06D T&B Beauty

  Wykorzystanie technologii TECAR ma kluczowe znaczenie w terapiach rehabilitacyjnych, ponieważ zmniejsza ból, stymuluje odpływ żylny w układzie limfatycznym i znacząco redukuje obrzęk.
  14.200,00 RON