Wyszukiwanie
Wszystkie kategorie
    Menu Close

    O nas

    Główną działalnością RecoSport jest import i dystrybucja suplementów diety oraz produktów dla sportowców, a także akcesoriów sportowych i sprzętu medycznego. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2011 roku i jesteśmy Twoim głównym wsparciem, gdy potrzebujesz motywacji, aby stać się sportowcem wysokiej klasy, lub jeśli po prostu zdecydujesz się uprawiać sport jako sposób na spędzenie wolnego czasu. Oferujemy szeroki zakres suplementów niezbędnych dla organizmu podczas intensywnych i długotrwałych wysiłków, a także suplementów diety potrzebnych do regeneracji po wysiłku. Dodatkowo, dostarczamy akcesoria i sprzęt wspierający powrót do zdrowia po potencjalnych urazach i interwencjach.

    Warto wspomnieć, że RecoSport współpracuje z najbardziej renomowanymi nazwiskami ze świata sportu, w tym producentami takimi jak Multipower, Z-Konzept, Body Attack dla suplementów, oraz RehabMedic, Pino, Sveltus dla akcesoriów sportowych i sprzętu medycznego.

    Jesteśmy szczególnie oddani jakości, dlatego nasze suplementy diety, produkty sportowe i cała gama oferowanych przez nas usług odzwierciedlają profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Ponadto, nasz stosunek jakości do ceny udowodnił, że jest najlepszy na rynku europejskim, co potwierdzają wszyscy nasi klienci i partnerzy. Wśród nich znajdują się prestiżowe centra fitness, kluby sportowe w całym kraju, a także drużyny piłkarskie zarówno krajowe, jak i międzynarodowe.