Wyszukiwanie
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  REBOOTS GO X - System Kompresji

  DOSTAWA NA ZAMÓWIENIE W CIĄGU 10 DNI!
  SKU: FIT29006
  *
  6.340,00 RON
  i h

  Wizja stojąca za rozwojem Reboots Go X polegała na zapewnieniu sportowcom na całym świecie unikalnego i efektywnego systemu regeneracji, opartego na indywidualnych potrzebach, łącząc wszystkie doświadczenia Reboots w dziedzinie masażu kompresyjnego. Rezultatem jest maksymalna swoboda, personalizacja i łatwość użytkowania, bez kompromisów w wydajności, dzięki nowemu Reboots Go X!

  Dzięki nowej technologii AirX, Reboots Go X nie wymaga systemu węży i dlatego oferuje nieograniczoną swobodę ruchu i jest łatwy do zakładania i zdejmowania.

  Z czasem pracy baterii wynoszącym 1,5 godziny, Go X jest idealnym towarzyszem na obozy treningowe, zawody lub sportowe wakacje. Maksymalne ciśnienie 180 mmHg w 16 nakładających się komorach powietrznych można indywidualnie kontrolować za pomocą aplikacji Reboots, aby uczynić regenerację jak najbardziej spersonalizowaną.

  TECHNOLOGIA AirX Reboots zrewolucjonizowała system pomp dzięki nowej technologii AirX, która umożliwia bezpośrednie połączenie pojedynczych jednostek pomp z komorami powietrznymi spodni. Eliminuje to potrzebę stosowania węży i dużej jednostki kontrolnej. Ponadto każda z 16 komór może być indywidualnie regulowana, aby zapewnić najlepszy, najcichszy i najbardziej spersonalizowany masaż kompresyjny do tej pory!

  APLIKACJA REBOOTS Dzięki aplikacji Reboots każda jednostka pompy może być sterowana indywidualnie, a intensywność ciśnienia może być dostosowana do twoich osobistych preferencji. Wybierz spośród 8 programów regeneracyjnych, stwórz własne sekwencje regeneracyjne, wybierz program szybkiego startu i zapisz ulubione ustawienia na następną sesję. Aplikacja Reboots oferuje nieskończone możliwości dostosowania masażu Reboots do twoich potrzeb: twoje ciśnienie, twoje programy, twój wybór regeneracji.

  TECHNOLOGIA NAKŁADANIA Dzięki innowacyjnej technologii nakładania, 8 nakładających się komór powietrznych na nogę jest perfekcyjnie zharmonizowanych. Nakładanie jest ważne dla równomiernego rozkładu ciśnienia na całym obszarze kompresji. Zapobiega to gromadzeniu się płynów i kieruje przepływ krwi ciągle i efektywnie w jednym kierunku, zapewniając wyjątkowo płynny masaż.

  INFORMACJE TECHNICZNE:

  Waga: 4,2 kg

  Dostępne rozmiary:

  -S/M : 65-84 cm (wzrost ciała 160-180 cm)

  -L : >85 cm (wzrost ciała 180-200 cm)

  Zestaw zawiera:

  -Reboots GoX

  -Urządzenie kontrolne z baterią

  -Kabel do ładowania

  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *