Wyszukiwanie
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  RAPID CARBO (CZYSTA DEKSTROZA) 1000G

  Producent: Z-Konzept
  Rapid Carbo to 100% czysta dekstroza, często nazywana glukozą. Jest ona bardzo szybko wchłaniana i trafia bezpośrednio do krwi.
  SKU: FIT00414
  Dostępność: Brak w magazynie
  32,00 RON
  i h

  Rapid Carbo to 100% czysta dekstroza, często nazywana glukozą. Jest ona bardzo szybko wchłaniana i trafia bezpośrednio do krwi. Ważne jest, że węglowodany we krwi mogą występować tylko jako glukoza. Inne węglowodany muszą być przez organizm przetwarzane na glukozę. Rapid Carbo to właściwy wybór, jeśli potrzebujesz szybko dostępnej energii. Zazwyczaj będzie to potrzebne:

  przed treningiem lub zawodami. Rozpocznij z wysokim poziomem energii.

  w przypadku długotrwałego stresu, gdy poziom cukru we krwi ponownie spada. Szybko uzupełnij zapasy energii bez obciążania układu trawiennego. Rapid Carbo ma słodki smak, ale nie jest tak słodki jak sacharoza (cukier stołowy) i można go łatwo stosować, ponieważ jest bardzo dobrze rozpuszczalny. Wystarczy wymieszać go z ulubionym napojem lub dodać do innych suplementów lub produktów spożywczych.

  Składniki:

  Rapid Carbo to monohydrat dekstrozy (100%).

  Informacja o alergenach: Może zawierać śladowe ilości glutenu, laktozy, soi i białka jaja kurzego.

  Zalecane spożycie: 1 porcja = 50 g wymieszana z 300 ml napoju według wyboru. Idealny także do mieszania z innymi suplementami przed lub w trakcie treningu.

  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *