Wyszukiwanie
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Omega 3 Sport - 90 kapsułek

  Producent: Body Attack
  en produkt ma wysokie stężenie oleju rybnego pochodzącego z ryb z zimnych wód, bogatego w kwasy tłuszczowe omega-3, które mają korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy i profil lipidowy krwi.
  SKU: FIT444
  Dostępność: Brak w magazynie
  49,00 RON
  i h

  Ten produkt ma wysokie stężenie oleju rybnego pochodzącego z ryb z zimnych wód, bogatego w kwasy tłuszczowe omega-3, które mają korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy i profil lipidowy krwi. Kwasy tłuszczowe omega-3 są ważnymi składnikami aktywnych tkanek nerwowych, zwłaszcza kory mózgowej i siatkówki. Zwiększone spożycie kwasów omega-3 efektywnie przyczynia się do poprawy napięcia mięśniowego i odgrywa istotną rolę w rozwoju układu nerwowego. Ponadto kwasy tłuszczowe omega-3 w produkcie pomagają w utracie wagi poprzez przyspieszenie spalania tłuszczu i hamowanie rezerw syntezy tłuszczu.

  Składniki: olej rybny (70,6%), miękka kapsułka żelatynowa (żelatyna (wołowina), substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), woda), octan DL-alfa-tokoferolu. Wykorzystane 5 gatunków ryb: sardynka, śledź, makrela, morszczuk i łosoś.

  Sposób użycia: Stosować 1 kapsułkę 3 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *