Wyszukiwanie
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  Olej rybny Omega 3 90 kapsułek - Z-Konzept

  Producent: Z-Konzept
  Miękkie kapsułki Omega 3 Z-Konzept zawierają koncentrat wysokiej jakości oleju rybnego i dostarczają dużą dawkę kwasów tłuszczowych omega-3 (4000 mg), aby zapewnić Ci wsparcie, którego potrzebujesz przez cały dzień i w Twoich działaniach
  SKU: FIT07945
  Dostępność: 9 w magazynie
  98,00 RON
  i h

  Kapsułki Z-Konzept Omega 3 zawierają dużą dawkę kwasów tłuszczowych omega-3 (4000 mg), aby zapewnić Ci wsparcie, którego potrzebujesz przez cały dzień i podczas Twoich aktywności. Jeśli chodzi o zdrowie serca, jednym z głównych korzyści omega-3 jest przyczynianie się do obniżenia triglicerydów.

  Kapsułki żelowe Z-Konzept Omega 3 zawierają koncentrat najwyższej jakości oleju rybnego, który wspiera Twoje zdrowie i witalność. Jedna dawka zawiera nawet do 4000 mg premium oleju rybnego, w tym 640 mg EPA i 400 mg DHA. Kwasy tłuszczowe omega-3 są niezbędne dla zdrowia wielu układów w organizmie, zwłaszcza układu sercowo-naczyniowego i endokrynnego.

  Kwasy tłuszczowe omega-3 są uważane za "zdrowe tłuszcze" i pomagają w równoważnym funkcjonowaniu różnych narządów, zwłaszcza oczu, mózgu i serca. Chociaż te kwasy są obecne w niektórych produktach spożywczych, kapsułki żelowe Z-Konzept Omega 3 zapewniają szybki i praktyczny sposób, aby włączyć je do codziennej diety. EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy), znane również jako kwasy tłuszczowe omega-3 morskie, pochodzą z ryb i są uważane za kluczową część funkcjonowania błony komórkowej, takie jak tworzenie struktury i interakcje między komórkami.

  • 4000 mg oleju rybnego
  • 640 mg EPA
  • 400 mg DHA
  • 90 miękkich kapsułek żelowych

  SPOSÓB UŻYCIA:

  Codziennie przyjmować 4 kapsułki, popijając dużą ilością wody.

  WARTOŚĆ ODŻYWCZA: Na 4 kapsułki

  Koncentrat oleju rybnego 4000 mg

  -z czego EPA* 640 mg

  -z czego DHA* 400 mg

  SKŁAD:

  Olej rybny (16% EPA, 10% DHA), kapsułka (żelatyna spożywcza), naturalny stabilizator gliceryna; przeciwutleniacz (D-alfa-tokoferol).

  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *