Wyszukiwanie
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  LIPO 5 STACK - 90 CAPSULE

  Producent: Z-Konzept
  Najlepsze połączenie substancji przyspieszających metabolizm tłuszczu. Zawiera Cytrus Aurantium, Guarana, Mate, Ekstrakt Z Zielonej Herbaty i Ekstrakt Z Pieprzu.
  SKU: FIT00432
  Dostępność: 1 w magazynie
  81,00 RON
  i h

  Najlepsze połączenie substancji przyspieszających metabolizm tłuszczu. Zawiera Cytrus Aurantium, Guarana, Mate, Ekstrakt Z Zielonej Herbaty i Ekstrakt Z Pieprzu.

  Rozkład tłuszczu w organizmie jest najważniejszą motywacją dla wielu osób, które uprawiają fitness i sporty wytrzymałościowe. Jednak jeśli naprawdę chcesz rozbić tłuszcz w organizmie (a nie tylko schudnąć), jedynym sposobem jest spalenie tłuszczu w komórce mięśniowej. Dlatego opracowaliśmy Lipo 5 Stack. Oczywiście, musi być jasne, że podstawą jest zrównoważona dieta i aktywność fizyczna. Musisz dostarczyć mniej energii z jedzeniem niż organizm potrzebuje, w przeciwnym razie nie można spalić tłuszczu. Jednak Lipo 5 Stack skutecznie pomaga aktywować Twój metabolizm tłuszczu i termogenezę. Wykorzystujemy tylko naturalne i dobrze zbadane ekstrakty roślinne: ekstrakt z herbaty mate, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z guarany, ekstrakt z cytrusów aurantium i ekstrakt z czarnego pieprzu. Oprócz polifenoli, które chronią Twoje ciało, te ekstrakty roślinne zawierają kofeinę i synephrine. Synephrine jest jednym z najskuteczniejszych aktywatorów metabolizmu, a jego struktura jest bardzo podobna do efedryny. Efedryna znana jest z przyspieszenia metabolizmu tłuszczu i tłumienia głodu. Kofeina i synephrine razem prowadzą do tak zwanej termogenezy. Temperatura ciała nieznacznie wzrasta, co oznacza, że automatycznie spalasz więcej energii, aby utrzymać ten poziom. Lipo 5 Stack powinno być stosowane w szczególności w czasie diety kalorycznej, a nie jako regularny suplement diety.

  Składniki:

  Ekstrakt z herbaty mate, ekstrakt z guarany, żelatyna (kapsułka), ekstrakt z cytrusów aurantium, ekstrakt z zielonej herbaty, substancje wypełniające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), olej palmowy, barwniki (dwutlenek tytanu, tartrazyna), ekstrakt z czarnego pieprzu (Bioperine).

  Ostrzeżenie dla alergików: Może zawierać śladowe ilości glutenu, laktozy, soi i białka jaj.

  Zalecenie: Stosuj 2 kapsułki dziennie z wystarczającą ilością płynu. 30 minut przed posiłkiem i/lub przed treningiem.

  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *