Wyszukiwanie
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  CRYO-2 Terapia chłodna w niedzielę

  Producent: Recosport
  System GIOCO CRYO-2 jest rewolucyjny w leczeniu urazów sportowych, takich jak zwichnięcia, zwichnięcia, siniaki lub w rekonwalescencji pooperacyjnej.
  SKU: D5001
  14.900,00 RON
  i h

  System GIOCO CRYO-2 jest rewolucyjny w leczeniu urazów sportowych, takich jak zwichnięcia, zwichnięcia, siniaki lub w rekonwalescencji pooperacyjnej.

  System GIOCO CRYO-2 łączy w sobie najlepsze z dwóch sprawdzonych i przetestowanych technologii, kompresję na zimno i kompresję okresową, aby uprościć leczenie urazów sportowych i znacznie skrócić czas rehabilitacji.

  Szybka regeneracja tkanek

  Znacznie redukuje ból i stan zapalny

  Poprawia stopień gojenia się

  Łatwy w użyciu

  Jednostka pompy jest wypełniana lodem i wodą, a rurki są przyłączane do mankietu za pomocą szybkozłącza podwójnego. Ponieważ system jest zasilany baterią, po prostu go włączasz, czy to na boisku, w autobusie czy w domu. Zazwyczaj kończynę okresowo kompresuje się w cyklu 30 sekund (10 sekund kompresji, 20 sekund relaksacji). Jeśli jest to pożądane, jednostkę pompy można ustawić na ciągłą kompresję na zimno.

  Zaprojektowane dla komfortu

  Seria rękawów kompresyjnych na zimno GIOCO oferuje teraz dwie rozszerzone opcje, oryginalne rękawy Cryo-2 oraz nowy patentowany "SureFlow". Obie rodzaje zostały zaprojektowane ergonomicznie, aby zapewnić zarówno wysoki poziom komfortu, jak i pewne dopasowanie, gwarantując maksymalny transfer energii podczas każdej sesji leczenia. Łatwość użycia to kolejna zaleta rękawów, wszystkie systemy CRYO-2 używają złączy wentylowych samouszczelniających, które gwarantują minimalne wycieki. Wszystkie mankiety można łatwo zakładać i zdejmować przez pacjenta dzięki zintegrowanemu systemowi paska komfortu.

  System jest kompletny i zawiera jednostkę oraz 8 mankietów: JEDNOSTKA SYSTEMOWA Cryo-2

  Pakiet akumulatorów Cryo-2

  Mankiet na nogę i kostkę Cryo-2

  Mankiet na golenie Cryo-2

  Mankiet na kolano Cryo-2

  Mankiet na udo Cryo-2

  Mankiet na plecy i biodro Cryo-2

  Mankiet na ramię Cryo-2

  Mankiet na łokieć Cryo-2

  Mankiet na ramię i nadgarstek Cryo-2

  Torba na transport Cryo-2

  SONDA TERMICZNA Cryo-2

  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *