Wyszukiwanie
Wszystkie kategorie
  Menu Close

  100% Proszek Kreatynowy 250g Z-KONZEPT

  Producent: Z-Konzept
  Proszek z 100% kreatyną 250g Kreatyna to najbardziej zbadany i oceniony suplement dla sportowców. Kreatyna przechowuje dodatkową ilość energii w komórkach, która może być uwolniona bardzo szybko.
  SKU: FIT004359
  Dostępność: Brak w magazynie
  75,00 RON
  i h

  Nigdy wcześniej suplement nie był tak dobrze badany jak kreatyna. Wiele badań wykazuje, że kreatyna poprawia wydajność fizyczną podczas kolejnych, krótkich, wysokointensywnych wysiłków siłowych. Idealna do sportów siłowych.

  Oto jak to działa: Kreatyna jest przekształcana w fosforan kreatyny w organizmie. Ta cząsteczka przechowuje dodatkową energię bezpośrednio w komórce mięśniowej, którą można uwolnić ogromnie szybko. Dokładnie tego potrzebujesz podczas wysokiej intensywności wysiłku sportowego. Im więcej fosforanu kreatyny jest dostępne, tym potężniejsza jest Twoja wydajność w przedziale od 0 do 10 sekund.

   

  Składniki: Monohydrat kreatyny (100%). Informacja dla alergików: może zawierać śladowe ilości glutenu, laktozy, soi i białka jaj kurzych.

   

  Zalecane spożycie: wymieszaj 1 porcję = 3,4 g monohydratu kreatyny w szklance wody lub soku. Spożycie powinno trwać tylko kilka tygodni. Może wystąpić przyrost masy ciała. Nieodpowiednie dla dzieci i młodzieży.

  0.0 0
  Napisz własną recenzję produktu Zamknij
  *
  *
  • Zły
  • Doskonały
  *
  *
  *